Jumppatoiminta käynnistyy 5. syyskuuta

Jumpat alkaa tiistaina 5.syyskuuta!

Jumppakautemme 2023-2024 käynnistyy kesän jälkeen tiistaina 5.syyskuuta. Seuramme tarjoaa liikettä kaikille ikäryhmille vauvasta vaariin. Tutustu ryhmätarjontaamme ja ilmoittaudu jäsentietojärjestelmän kautta! Ilmoittautuminen alkaa keskiviikkona 23.8. klo 18.

Tarjontaamme on tullut joitakin muutoksia alkavalle kaudelle. FreeGym-ryhmiä ei valitettavasti ole tarjolla kaudella 2023-2024. Showtanssi-ryhmät siirtyvät tiistailta maanantai-iltaan, nämä ryhmät alkavat pyöriä maanantaina 11.syyskuuta.

Tule mukaan iloiseen toimintaan!

P.S. Jos sinua kiinnostaa vapaaehtoistyö lasten ja nuorten parissa ja voisit ajatella itsesi ohjaamassa/ apuohjaamassa jossakin ryhmässämme, ota yhteyttä seuramme puheenjohtajaan Anniina Karhuun. Ohjaajarinkiimme mahtuu aina mukaan!